Jump to content
Блог Чіп Тюнінг

Помилка DF311 та DF1000 Renault Megane II


Recommended Posts

Помилка DTC DF311 вона ж P2459 Renault - перевищення межі числа невдалих регенерації. Виникає у багатьох випадках коли з якихось причин система не може зробити регенерацію кілька разів поспіль. Помилка непряма та вимагає аналізу у професійному сервісі. У нашому випадку наступна помилка розповідає про причину виникнення DF311.

Помилка DTC DF1000 вона ж P242A Renault - ланцюг датчика температури на вході фільтра сажі. Говорить про несправність проводки або самого датчика. Через неправильні показання, що надходять в ЕБУ, система не може закінчити регенерацію внаслідок чого з'являється друга помилка DF311.

image.png

Слід розуміти, що не всі сканери показують усі помилки! Довіряти можна лише дилерському обладнанню. Та ви трохи втратите на оплаті самої діагностики, але виграєте на швидкості та вартості ремонту.

Саме така машина потрапила до мене на пропалювання фільтра сажі, після діагностики "телефоном", яка не показала дійсну картину поломки.

З усього цього мене порадував лише один факт - є люди в Україні які розуміють, що тупо видаляти фільтр сажі з будь-якої причини не потрібно!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...